خانه / اخبار دریایی / کشتیرانی والفجر بوشهر در اختیار اداره کل بنادر و دریانوردی قرار می ‌گیرد

کشتیرانی والفجر بوشهر در اختیار اداره کل بنادر و دریانوردی قرار می ‌گیرد

به گزارش مارین نیوز، سرپرست اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر با اشاره به وضعیت پایانه دریایی مسافری اسکله والفجر بوشهر، اظهار داشت: پایانه دریایی مسافری شرکت کشتیرانی والفجر بوشهر از شهریورماه ۱۳۹۶ تعطیل و درب سالن مسافری قفل واسکله مزبور بسته شد.
نورالله اسعدی با بیان اینکه با تعطیلی این اسکله بروز اختلافات و سرگردانی مسافران مسیر بوشهر خارک و بالعکس شده بود، تصریح نمود: برای بهبود وضعیت مسافران در مسیر مذکور با پیگیری مداوم استاندار بوشهر و اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر منجر به حصول توافقنامه با شرکت کشتیرانی والفجر شد.
وی افزود: در این راستا بدنبال رایزنی‌ های مداوم، مقرر شد سالن سفر‌های خارجی و اسکله مربوطه در ازای پرداخت قیمت کارشناسی روز توسط اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر از والفجر خریداری و در اختیار مردم قرار گیرد.
اسعدی با بیان اینکه این مهم طی صورتجلسه تنظیمی به امضاء طرفین رسید، خاطر نشان نمود: با توجه به اینکه سالن مورد نظر نیاز به تعمیرات و خرید تجهیزات برودتی دارد، موضوع با قید فوریت در دستور کار معاونت فنی و مهندسی اداره کل بنادر و دریانوردی قرار گرفت و این هفته برای استفاده مسافران دریایی خصوصا مردم خارک به بهره برداری می‌رسد.
سرپرست اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر، بیان نمود: محدوده مذکور از محدوده والفجر بطور کامل تفکیک شده و تحت تملک و اختیارات اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر قرار می ‌گیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *