شرکت گروه مدیریت سرمایه‌گذاری امید

تنوع سبد سرمایه‌گذاری امید


بورس و سهام با خداحافظی رییس سازمان بورس، چه کسی بر این مسند تکیه می‌زند؟

بورس و سهام با خداحافظی رییس سازمان بورس، چه کسی بر این مسند تکیه می‌زند؟ شب گذشته رئیس سازمان بورس در پیامی از خداحافظی خود از سازمان بورس خبر داد و اعلام کرد که وزیر اقتصاد تصمیم بر تغییر رئیس سازمان بورس دارد.

برخی از گمانه زنی‌ها حاکی از این است که حامد سلطانی‌نژاد قرار است جایگزین دهقان دهنوی شود و بر صندلی سازمان بورس تکیه زند. در پی برخی از پیگیری ها، روابط عمومی بورس کالا این انتصاب را تأیید و اعلام کرده طی روز‌های آتی این جابه‌جایی صورت خواهد گرفت.

حامد سلطانی نژاد کیست؟

از جمله سوابق اجرایی حامد سلطانی نژاد می‌توان به مدیرعاملی شرکت سپرده‌گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه، مدیرعاملی شرکت مدیریت دارایی مرکزی بازار سرمایه، معاونت عملیات شرکت سپرده‌گذاری مرکزی، عضویت در هیات داوری بازار اوراق بهادار برای سه دوره دوساله، مشارکت فعال در طراحی بورس انرژی ایران، مدیریت بورس منطقه‌ای کرج، مدیریت بورس منطقه‌ای کرمان، عضو هیات‌مدیره شرکت الوان ثابت به نمایندگی از سرمایه‌گذاری امید، عضویت در هیات‌مدیره شرکت پشتیبانی احداث صنایع ایران، کارشناس ارشد سرمایه‌گذاری شرکت مدیریت سرمایه‌گذاری امید و کارشناس سرمایه‌گذاری شرکت سرمایه‌گذاری قدس اشاره کرد.

منبع :بورس امروز

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *