مدیر عامل شرکت معدنی و صنعتی گل گهر

مدیر عامل شرکت معدنی و صنعتی گل گهر: تجلی چکیده تجربه سه غول معدنی است


مدیر عامل شرکت معدنی و صنعتی گل گهر:تجلی چکیده تجربه سه غول معدنی است

مدیر عامل شرکت معدنی و صنعتی گل گهر پاسخ می‌دهد: ۳پرسش اساسی مورد توجه بازار سرمایه

تجلی چکیده تجربه سه غول معدنی است، مدیرعامل شرکت معدنی و صنعتی گل‌ گهر، ایمان عتیقی، در گفت و گو با صدای بورس گفت:
شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر طرح های توسعه ای بسیاری دارد. به واسطه این برنامه ها و با توجه به چشم انداز ۱۰ ساله ای که در تمام ابعاد تولیدی، پشتیبانی و زیرساختی این شرکت تعریف شده بازار سرمایه استقبال خوبی از سهام کگل داشت. پیش بینی ما این است که با توجه به چشم انداز خوب اقتصادی و تیم حرفه ای گل گهر این روند مثبت (اگر اتفاق غیر مترقبه ای رخ ندهد) در آینده ادامه دار باشد.

مزیت های شرکت تجلی نسبت به شرکت های بورسی و فرابورسی

۱۷ درصد سهام شرکت تجلی توسعه معادن وفلزات از آن گل گهر است، یکی از مزیت های شرکت تجلی نسبت به شرکت های بورسی و فرابورسی این است که سهامداران اصلی آن صنایع خوش نام و پر بنیه های صنعت هستند. این موضوع به تبع تاثیر مستقیم برشرکت تجلی توسعه معادن وفلزات می گذارد و علاوه بر آن تشکیلات و گروه شرکت تجلی افرادی هستند که الفبای بورس، صنعت و فولاد کشور را می دانند
.پیش بینی می کنم این علم، آگاهی و تجربه ای که در سهامداران اصلی شرکت و تیم مدیریتی شرکت تجلی توسعه معادن وفلزات وجود دارد تجلی را تبدیل به یکی از شرکت های موفق در بورس کند.
شرکت تجلی به عنوان یک شرکت نوپا، از تجربه سه شرکت در حوزه معدن و صنایع معدنی استفاده می کند. زنجیره تولید فولاد از جمله کنستانتره و آهن اسفنجی را در محصولات خود دیده است. همچنین زیرساخت هایی همچون ریل و جاده را در برنامه های خود دارد این برنامه ها نشان دهنده این است که این شرکت با یک علم کامل نسبت به فولاد، معدن و زیرساخت ها قدم بر می دارد.

مدیران تجلی

مدیران تجلی به شکل جدی به دنبال اکتشافات نیز هستند، که جزء اتفاقات و دستاوردهای خوب شرکت تجلی خواهد بود.
در حدود ۲۵ موضوع در پیش بینی بازار سرمایه و برآورد شرکت های بورسی تاثیر گذار است، پرسش هایی همچون سهامداران شرکت چه کسانی هستند؟ پروژه های شرکت ها از چه جنسی است؟ حمایت آینده از این شرکت چگونه خواهد بود؟ از جمله مهمترین این پرسش هاست،با توجه به آن که شرکت تجلی توسعه معادن وفلزات حوزه فعالیت خود را معدن، فولاد و زیر ساخت دیده است. سهامداران آن شرکت هایی همچون گل گهر و چادر ملو و توسعه معاون و فلزات معادن است، به تبع در بازار سرمایه امنیتی را برای کسانی که می خواهند در این عرصه وارد شوند، ایجاد می کند.

فعالیت شرکت تجلی

فعالیت شرکت تجلی فعالیت توانمند اقتصادی، معدنی،‌ فولادی و زیرساختی است،سهامداران آن پربنیه ای هستند. حمایت از این سهم با توجه به ابزار ها و امکاناتی که این سه شرکت دارند مستحکم است. پیش بینی من این است که این سه موضوع مهم (سهامداران، جنس پروژه ها، آینده شرکت)‌ علاوه بر اتفاقات خوب دیگری که در آینده برای این شرکت می افتد، سهام این شرکت را جزء سهم های پر بنیه تبدیل کند. اولین شرکت عام پروژه محور با نام تجلی با همان ترکیبی که در موضوعات قبل گفتم شکل گرفت، امروز شرکت تجلی به عنوان اولین شرکت سهامی عام پروژه محور در بورس وارد شده است. احساس بنده بر این است که با توجه به مزیت های شرکت تجلی اولین تجربه؛تجربه خوبی خواهد بود.

کسب سود از بازار سرمایه

کسب سود از بازار سرمایه ۲۰ درصد از انگیزه خرید سهام بورسی است، ۸۰ درصد مرتبط با رشد سهام است. بنابراین اگر امروز گل گهر از تجلی حمایت می کند به این دلیل است که هرچقدر قیمت سهام تجلی رشد کند تاثیر آن بر قیمت اموال گل گهر بیشتر می شود. به طور کلی پیش بینی روند مثبتی برای تجلی وجود دارد، در واقع «ومعادن»، «کگل»، «کچاد» نماد سه شرکت عظیم بورسی هستند که پشت هر شرکتی قرار بگیرند، آن شرکت را به جلو می برند هم اکنون نیز چرخ های قوی هستند که خودروی تجلی را جلو می برند.
تکمیل زنجیره فولاد از جمله برنامه های تجلی است که چکیده تجربه سه شرکت (ومعادن، کگل، کچاد ) در این شرکت جمع می شود.

منبع: صدای‌بورس

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *