سازمان بنادر در حوزه توسعه و ایجاد زیرساخت‌ها

سرمایه‌گذاری ۵۳ هزار میلیارد تومانی سازمان بنادر در حوزه توسعه و ایجاد زیرساخت‌ها / اجرای ۱۹۲ پروژه عمرانی و تجهیزاتی برای ارتقای توان عملیاتی بنادر بازرگانی

عضو هیات عامل و معاون مهندسی و توسعه امور زیربنایی سازمان بنادر و دریانوردی از سرمایه‌گذاری ۵۳ هزار میلیارد تومانی این سازمان در بخش توسعه زیرساخت‌ها خبر داد و گفت: در راستای توسعه زیرساخت‌های بندری، ۳۰ پروژه به ارزش ۲۲ هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان سرمایه‌گذاری شده است که ظرف امسال و سال آینده به بهره‌برداری می‌رسد.
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان بنادرودریانوردی علی فتحی در جمع خبرنگاران تاکید کرد: درهمین راستا و در حوزه توسعه بنادر کوچک و فعالیت‌های اقتصاد مردمی با رویکرد مسئولیت‌های اجتماعی، ۳۱ پروژه به ارزش ۳ هزار و ۹۰۰ میلیارد تومان سرمایه‌گذاری شده است.
عضو هیات عامل سازمان بنادرودریانوردی اضافه کرد: همچنین ۱۹۲ پروژه به ارزش ۹ هزار و ۴۰۰ میلیارد تومان برای ارتقای توان عملیاتی بنادر سرمایه‌گذاری شده است که ظرف امسال و سال آینده با بهره‌برداری می‌رسد.
فتحی گفت: سازمان بنادر در جهت توسعه و تقویت صنایع دریایی، ساخت ۴۹ شناور عملیاتی مورد نیاز در بنادر از طریق توان داخلی کشور را به ارزش ۱۳۴ میلیون یورو سفارش داده است که در دست انجام است.

منبع: پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان بنادر و دریانوردی

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *