سرمایه گذاری

در پنجمین ماه سال ثبت شد: سرمایه گذاری ۵.۶ هزار میلیاردی “تجلی” و شناسایی سود ۷.۸ میلیارد تومانی

میزان سرمایه گذاری شرکت تجلی توسعه معادن و فلزات در صنایع بورسی و غیربورسی به ۵.۶ هزار میلیارد تومان رسید و ۷.۸ میلیارد تومان سود از واگذاری سهام شناسایی کرد.
به گزارش بورس پرس:شرکت تجلی توسعه معادن و فلزات با سرمایه ۶.۲ هزار میلیارد تومانی، عملکرد پنجمین ماه سال مالی جاری را منتشر کرد.

بر اساس این گزارش، بهای تمام شده سرمایه گذاری “تجلی” در دوره مرداد ماه در صنایع استخراج کانه‌های فلزی، تجارت عمده فروشی به جز وسایل نقلیه موتور، فلزات اساسی و سایر صنایع حاضر در بورس بالغ بر ۱.۴ هزار میلیارد تومان بود.

همچنین بهای تمام شده سرمایه گذاری در صنایع استخراج زغال سنگ، استخراج کانه‌های فلزی، استخراج سایر معادن، ساخت محصولات فلزی، پیمانکاری صنعتی، حمل و نقل، انبارداری و ارتباطات و سایر فعالیت‌های خارج از بورس بالغ بر ۴.۲ هزار میلیارد تومان بود که جمع بهای تمام شده سرمایه گذاری‌های بورسی و غیر بورسی به ۵.۶ هزار میلیارد تومان رسید.

ارزش پرتفوی بورسی این شرکت در ابتدای مرداد ۱.۴۴۵ هزار میلیارد تومان بوده که در انتهای مرداد هم با افت ۷ درصدی و معادل ۹۵.۳ میلیارد تومانی به ۱.۳۵۰ هزار میلیارد تومان رسید.

این شرکت پروژه محور از واگذاری بیش از ۶.۳ و ۶.۶ میلیون سهم دو شرکت هلدینگ توسعه معادن و فلزات و سنگ آهن گهر زمین و بیش از ۴.۶، ۲۸ و ۳۶.۶ میلیون سهم در صندوق سرمایه گذاری آرمان آتی کوثر، ﻧﻮع دوم کارا و ﺻﻨﺪوق ﺳﺮﻣﺎﻳﻪ گذاری اﻓﺮا ﻧﻤﺎد پایدار بالغ بر ۷.۸ میلیارد تومان سود شناسایی کرد.

منبع: شرکت تجلی توسعه و معادن و فلزات

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *