شرکت هیمکو به مناسبت آیین بزرگداشت درخت کاری صبح روز سه‌شنبه ۱۵ اسفند، ۱۴۰۳ اصله نهال در زمین این مجموعه غرس کرد.

به گزارش روابط عمومی هیمکو، بهزاد بهلولی مدیر پروژه شرکت هیمکو در آیین روز درختکاری اظهار کرد: به میمنت و مبارکی فرارسیدن ایام سال جدید امروز در داخل مجموعه ۱۴۰۳ اصله نهال در زمین هیمکو غرس شد.
وی افزود: طبق مصوبه مجلس شورای اسلامی باید ۱۰ درصد از اراضی مجموعه‌های صنعتی و معدنی به فضای سبز اختصاص یابد که شرکت هیمکو نیز از این قاعده مستثنی نیست و به مناسبت این روز با کاشت ۱۴۰۳ راس نهال از گونه درختان ثمر ده و همچنین ۸۰۰ راس نهال حرا به طور مجزا در نوار ساحلی به وظیفه خود عمل می‌کند.

بهلولی اذعان کرد: برای کردیدور فضای سبز در ساحل غربی‌ پایانه مکانیزه مواد فله معدنی تلاش کرده‌ایم توجه به مسائل زیست محیطی را در اولویت کار خود قرار دهیم و به همین منظور دایکت‌های پایانه را ۱۵۰‌متر عقب‌تر برده‌ایم.
مدیر پروژه شرکت هیمکو در بندرعباس با بیان اینکه از ۸۰۰ نهال حرا ۴۰۰ نهال تاکنون کاشته شده است، گفت: مابقی درختان نیز به زودی کاشته خواهد شد ضمن اینکه در حوزه مسئولیت‌های اجتماعی نیز برنامه‌هایی برای روستای پیرامون خود بوستانو داریم که در صورت موافقت اداره کل بنادر و دریانوردی انجام خواهد شد.

وی خاطرنشان کرد: حفاظت از محیط زیست برای بقای زیست و کار ما ضروری است و شرکت هیمکو به جد به دنبال حفاظت از این نعمت الهی است.

 

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *