با همکاری هیئت والیبال استان هرمزگان یک دوره مسابقات تور والیبال ساحلی به میزبانی شرکت مدیریت بین المللی همراه جاده ریل دریا (هیمکو) برگزار شد که تیم پشتیبانی هیمکو قهرمان مسابقات جام دوستی هیمکو شد.

با همکاری هیئت والیبال استان هرمزگان یک دوره مسابقات تور والیبال ساحلی به میزبانی شرکت مدیریت بین المللی همراه جاده ریل دریا (هیمکو) واقع در زمین اختصاصی والیبال ساحلی شرکت هیمکو درغرب بندر شهید رجایی از تاریخ هشتم الی دهم اسفند ماه بین هشت تیم، ِاداره کل بنادر و دریانوردی استان هرمزگان ،مهندسی هیمکو ، پشتیبانی هیمکو،HSE هیمکو ، حراست هیمکو ، ، فلات صنعت، بلندبرج میهن و آرتا بتن برگزار گردید .که این مسابقات ، در دوگروه چهار تیمی به رقابت پرداختند.

تیمهای HSE و مهندسی هیمکو از گروه اول و اداره کل بنادر و دریانوردی استان هرمزگان و پشتیبانی هیمکو از گروه دوم به دور بعدی مسابقات راه یافتند که در مرحله نیمه نهایی اداره کل بنادر و دریانوردی استان هرمزگان با غلبه بر تیم مهندسی هیمکو و تیم پشتیبانی هیمکو با شکستِ تیم HSE به دیدار فینال راه یافتند.

دیدار پایانی در شرایطی برگزار شد که شرایط جوی خاصی در زمین ساحلی مجموعه شرکت هیمکو حکمفرما بود،اما حضور پر شور طرفداران تیم ها و بازیکنان تراز اول ملی و با سابقه باعث شد تا فینال این مسابقات با جذابیت برگزار شود.

در پایان این بازی حساس تیم پشتیبانی توانست با نتیجه دو بر یک تیم اداره کل بنادر و دریانوردی استان هرمزگان را شکست داده و به مقام قهرمانی دست یابد.

 

منبع

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *