دکتر مرتضی علی اکبری در مجمع عمومی سالانه تجلی: پیشرفت هیمکو ثمره پیگیری مدیرعامل و کارکنان این شرکت است

 

مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت تجلی توسعه معادن و فلزات (سهامی عام)، صبح روز یکشنبه ۲۷ خرداد ماه ۱۴۰۳ در محل مجموعه فرهنگی و ورزشی کار و امور اجتماعی و با حضور بیش از ۹۴ درصد سهامداران این شرکت برگزار شد.

دکتر مرتضی علی اکبری، مدیر عامل شرکت تجلی توسعه معادن و فلزات در این جلسه به تشریح امورات انجام شده در سال مالی منتهی به ۲۹/۱۲/۱۴۰۲ پرداخت و بیان کرد: بازدهی این شرکت در سال ۱۴۰۲، ۵۶ درصد بوده است.

علی اکبری ضمن معرفی شرکت‌های زیرمجموعه تجلی، شرکت مدیریت بین المللی همراه جاده ریل دریا (هیمکو) را به عنوان یکی از شرکت های پویای مجموعه تجلی اظهار کرد: شرکت تجلی بیش از ۳۱ درصد سهام شرکت هیمکو را داراست و در سال گذشته عملکرد خوبی داشته است.

وی افزود: نتایج ارزنده این شرکت ثمره پیگیری جناب آقای مهندس نادری، مدیرعامل هیمکو و دیگر کارکنان این شرکت است.

مدیرعامل شرکت تجلی گفت: مطالعات پایه، جانمایی و طراحی پایه، تسطیح زمین، ساخت دفاتر کارگاهی، راه اندازی باسکول، احداث جاده‌های دسترسی و آماده سازی و تحکیم بستر انبارها، آغاز عملیات خاکریزی انبارها و آغاز عملیات اجرایی پل دسترسی به اسکله از جمله فعالیت های انجام شده این شرکت تا پایان سال ۱۴۰۲ است و امید است این پیشرفت روز افزون باشد.

شرکت تجلی توسعه معادن و فلزات اولین شرکت پروژه محور بازار سرمایه ایران است که با سرمایه گذاری و حمایت شرکت‌های بزرگ معدنی همچون شرکت سرمایه گذاری توسعه معادن و فلزات و شرکت‌های معدنی و صنعتی گل گهر و چادرملو ایجاد شده و در حال فعالیت است.

 

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *